اطلاعیه : به وب سایت زهرا داداش خوش آمدید
۳۰, تیر ۱۴۰۳

سوالات متداول

در زمینه چه مسائلی مراجع پذیرفته می شود؟ در زمینه مسائل فردی، بین فردی، روانشناختی و عاطفی بزرگسالان

کدام رویکرد درمانی بکار برده می شود؟ روان درمانی تحلیلی

روان درمانی تحلیلی چیست؟

روان درمانی تحلیلی مبتنی بر روانکاوی است. فرایند درمانی به افراد کمک می کند تا مشکلاتشان را با افزایش آگاهی از دنیای درونی و تاثیر آن بر روابط گذشته و حال بفهمند. این در حالی است که با ایجاد تغییر عمیق در شخصیت و رشد عاطفی، با بسیاری از روشهای درمانی دیگر تفاوت دارد.هدف روان درمانی تحلیلی آن است که به افراد کمک کند تا مشکلات پیچیده، عمیق و اغلب ناخودآگاهِ مبتنی بر مشکلات ارتباطی و عاطفی، را درک کنند و تغییر دهند و به موجب آن از پریشانی آنان کاسته شود.

گاهی اوقات، ممکن است درمان کوتاه مدت باشد اما به طور کلی روان درمانی تحلیلی به عنوان یک درمان طولانی مدت در نظر گرفته می شود که متضمن تعهد قابل ملاحظه هر دو درمانگر و مراجع است.

رابطه با درمانگر یک عنصر اساسی در درمان به حساب می آید. نه از طریق ارائه راهکار، بلکه درمانگر یک محیط محرمانه و خصوصی را ارائه می کند تا فرآیندی را تسهیل نماید که الگوهای ناخودآگاهِ دنیای درونی مراجع بین او و درمانگر انعکاس یابد. این فرایند به مراجعان کمک می کند به تدریج الگوها را شناسایی کنند و با آگاهی از آنها، ظرفیتِ درک و تغییر شان ایجاد گردد.

مدت زمان هر جلسه چقدر است؟

هر جلسه تحلیل ۵۰ دقیقه است.

چگونه می توان تعیین وقت کرد؟

الف- می توان به صفحه اصلی سایت به آدرسِ zahradadash.ir مراجعه کنید، در پایین صفحه گزینه ارسال پیام را کلیک نمایید و پس از تکمیل فرم، گزینه ارسال را کلیک کنید. در اسرع وقت، ظرف ۲۴ ساعت بعد پاسخ داده می شود.

ب- می توان با پیامک به شماره تلفن همراه  ۰۹۰۱۳۷۹۷۸۲۸ پیغام خود را ارسال کنید. در اسرع وقت، ظرف ۲۴ ساعت بعد، پاسخ داده می شود.

می توانم برای فرد دیگری وقتی رزرو کنم؟

خیر. به دو دلیل، امکان هماهنگی جهت تعیین وقت، زمانی که خود فرد تماس می گیرد، آسان تر است. و دیگر آنکه مسئولیت درخواست برای جلسات تحلیل بر عهده فرد مراجع کننده است و نشان دهنده تمایل او برای دریافت کمک تخصصی است.

برای آن دسته از افرادی که می خواهند جلسات شان به صورت غیرحضوری (تلفنی، آنلاین،تصویری یا صوتی) برگزار شود، چگونه است؟

دسترسی به اینترنت پرسرعت لازم است تا با قطع اینترنت درجلسه وقفه ای ایجاد نشود. معمولا از طریق اینترنت گوشی های همراه (که فور جی هستند) امکان پذیر است، همچنین نصب اپلیکیشن هایی چون گوگل میت یا اسکایپ بر روی گوشی لازم است تا برگزاری جلسات به صورت تصویری یا صوتی ممکن گردد.

در مواردی که جلسات به صورت غیرحضوری برگزار گردد، نحوه پرداخت چگونه خواهد بود؟

شماره کارت بانکی داده می شود. پس از واریز وجه، تصویر پرداخت را از طریق واتس اپ ارسال نمایید، یا تاریخ، زمان پرداخت، شماره پیگیری، و چهار شماره آخر کارت را پیامک کنید.

اصل رازداری چگونه است؟

تمامی مطالب مطرح شده در جلسه حضوری یا تلفنی و آنلاین کاملا محرمانه خواهد بود.

با احترام، زهرا داداش

 

طراحی وب سایت ، خدمات سئو و مارکتینگ ، تبلیغات گوگل : فناوران وب تکیران